Rocznik 2014 zagrał o Puchar Tymbarku
W poniedziałek młodzi piłkarze z rocznika 2014 Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski wzięli udział w Wojewódzkim Finale XXII Edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku".
Dla części chłopaków była to pierwsza taka impreza w życiu. Widać to było na boisku, gdzie szczególnie w pierwszym meczu nerwów było dużo. Mimo tego zawodnicy, wspomagani delegacją rodziców dali z siebie wszystko. Do awansu do ścisłego finału trochę zabrakło, ale zdobyte doświadczenie zaprocentuje w przyszłości.