Orliki starsze gościły swoich rówieśników

W sobotę (30.09) na sztucznym boisku Stadionu Miejskiego im. Adama Eryka Forella miały się zaprezentować zespoły Orlika Starszego (rocznik 2013) oraz Trampkarza Starszego (rocznik 2009) Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski. Ostatecznie zobaczyliśmy w akcji tylko młodszych podopiecznych trenera Remigiusza Pęcaka, którzy byli gospodarzem Turnieju #PierwszaPiłka ZZPN Orlika Starszego gr. G i gościli Spartę Gryfice, Wybrzeże Rewalskie Rewal, Bizon Cerkwica oraz FA Trzebiatów.

Jak to bywa w takich wydarzeniach było pełno pięknych akcji, parad bramkarskich i obronnych, strzałów na bramkę, dryblingów i oczywiście cała masa pięknych goli przy dopingu wspaniałej publiczności - rodziców. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie bufetu.

Mecz trampkarzy starszych z Vinetą Wolin został w ostatniej chwili odwołany z powodu zdziesiątkowania chorobą drużyny gości.

W niedzielę o godz. 10:00 na tym samym boisku pojawią zawodnicy Młodzika AP Gryf, którzy podejmować będą Polonię Płoty. Trampkarze Młodsi (rocznik 2010-2011) zagrają natomiast we wtorek w Stuchowie z AP Świerzno.

W piłkarskiej przygodzie wspierają nas: