Rocznik 2014 zagrał w AP RCR Cup 2023 - rocznik 2013

W miniony weekend dzięki rodzicom oraz trenerowi Przemkowi Kasprzakami prawdziwą piłkarską przygodę przeżyli nasi przedstawicie grupy pierwszej rocznika 2014. Wzięli oni udział w trzydniowym Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej RCR CUP 2023 dla dzieci urodzonych w 2013 roku, czyli zagrali ze starszymi od siebie rywalami z topowych drużyn takich jak Pogoń Szczecin, Arka Gdynia, Zagłębie Sosnowiec, Dynamo Berlin...
Wynik turnieju nie był najważniejszy, była dobra zabawa (co widać po zdjęciach), chęć uczenia się od najlepszych, zdobycie doświadczenia, które zaprocentuje później, przy wspaniałym dopingu najlepszych kibiców - rodziców, dla których należy się złoty medal.

W piłkarskiej przygodzie wspierają nas: